Projekat - Use sound to watch around II

123

Projekat „Use sound to watch around II“ u organizaciji udruženja „Kulturni centar mladih Vojvodine“ je dugoročni internacionalni projekat u okviru programa „Erasmus+“ finansiran od strane Evropske komisije. Tema projekta je rešavanje nezaposlenosti slepih mladih osoba korišćenjem mogućnosti dizajna zvuka i muzike a idejni tvorac i ogranizator projekta je nastavnik naše škole Željka Milošević.

Prvi deo projekta održan je u periodu od  8. do 16. februara 2019. u Novom Sadu i okupio je 40 učesnika iz 7 zemalja među kojima su kao predstavnici Srbije bili i učenici naše škole: Ivona Damjanović, Ivana Pantić, Darko Dimić i Ignjat Bećir kao i nastavnik Goran Kulić. 
Ovo je drugi deo odnosno nastavak istoimenog projekta koji je sproveden tokom 2017. godine a detalji o oba projekta se mogu naći na sajtu www.kcmv.udruzenje.org

Celu priču možete da pročitate na web prezentaciji Dizajnera zvuka klikom ovde.